Zdrowie w pakiecie-jak dbać o własne zdrowie i cieszyć się życiem?

Jestem zdrów jak ryba
Należę do osób, które nie skarżą się na własne zdrowie i lekarzy odwiedzam sporadycznie. W życiu każdego z nas przychodzi taki moment, że nie chcemy stracić tego na co długo pracowaliśmy. Aby realizować swoje cele życiowe i marzenia musimy mieć siłę, energię i zdrowie. 
Profilaktyczne badania i konsultacje medyczne są w stanie poprawić jakość naszego życia i kontrolę nad własnym zdrowiem.

Zdrowie zaczyna szwankować
Moje problemy zdrowotne zaczęły się nagle i na szczęście szybka diagnoza, prawidłowe dobranie leków i ustalenie diety pozwoliła mi na nowo cieszyć się pełnią życia.
A wszystko zaczęło się niepozornie, gdyż mój ulubiony sos sojowy wywołał silną alergię, która zakończyła się obrzękiem ust. Gdy po zażyciu ogólnodostępnych leków przeciwalergicznych opuchlizna ustała po 24 godzinach. Radość nie trwała długo. Jej następstwem była czerwona i swędząca wysypka na całym ciele. Dyskomfort i niemoc zapanowania nad dolegliwością wprowadzała mnie w stan paniki. Gdyż nigdy nie miałem problemów z żadnymi produktami spożywczymi. Miałem pecha i uruchomiłem w swoim ciele mechanizm, który zadziałał lawinowo. Sos sojowy był tu tylko zapalnikiem.

Zdrowie w pakiecie-jak dbać o własne zdrowie i cieszyć się życiem?

Jak się leczyć gdy #zostańwdomu
W tej całej nieszczęsnej przypadłości i czasów (koronawirusa) w jakich musimy funkcjonować potrzebowałem szybkiej i profesjonalnej porady medycznej. Dostęp do lekarzy utrudniony. Dlatego dzięki Medipakiet skorzystałem z teleporady ze specjalistą. 
Dzięki dostępowi do konsultacji online za pośrednictwem portalu pacjenta i aplikacji, mogłem zarezerwować i skorzystać z pomocy lekarza. Podczas wywiadu z lekarzem usłyszałem diagnozę. Po rozmowie otrzymałem e-receptę prosto na mój telefon, którą mogłem zrealizować w aptece.

Zdrowie w pakiecie
Chciałbym podkreślić, że dzięki portalowi pacjenta i aplikacji jestem w stanie rezerwować i odwoływać wizyty, przeglądać historię wizyt, przeglądać wyniki badań laboratoryjnych, przeglądać komentarze lekarzy do wyników badań, przeprowadzać konsultacje na czacie z internistą, zmieniać terminy wizyty czy zamówić receptę.

Mój stan zdrowia uległ diametralnej poprawie. Moje dolegliwości ustały, przy postawieniu właściwej diagnozy, przepisaniu odpowiednich leków i ustaleniu diety. A wszystko dzięki profesjonalnej i rzetelnej usłudze medycznej jakiej doświadczyłem w Medipakiet

Odpowiedni wybór pakietu to opieka i pomoc medyczna z której możesz w pełni korzystać.
Szczegóły znajdziesz na ich stronie https://www.medipakiet.pl/

Zdrowie w pakiecie-jak dbać o własne zdrowie i cieszyć się życiem?


Czas na lekkie zmiany
W ramach pakietu skorzystam z dodatkowych porad ze specjalistami, aby wykluczyć wszystkie czynniki, które mogą doprowadzić do powrotu uczulenia. Z zaleceń lekarza muszę bardziej uważać na produkty, których używam w swojej kuchni oraz na sposób ich przygotowywania.
Obecnie moja dieta opiera się wyłącznie na produktach nieprzetworzonych i o jak najprostszym składzie. Dlatego chciałbym Ci udowodnić, że proste dania można pokochać, a nasze ciało dzięki takim posiłkom będzie zdrowsze i pełne energii.
Dbaj o sobie i swoich bliskich.

Tagliatelle z cukinii z pomidorami concasse i szczypiorkiem


Zdrowie w pakiecie-jak dbać o własne zdrowie i cieszyć się życiem?

SKŁADNIKI:
1 średnia cukinia ( ok. 600g)
1 pomidor
1 garść posiekanego szczypiorku
1/2 czerwonej cebuli
1 łyżka oliwy do smażenia
sól, pieprz
PRZYGOTOWANIE:
Cukinię myjemy, osuszamy i kroimy w cienkie plastry przy pomocy mandoliny kuchennej lub obieraczki do warzyw.
Skórkę pomidora delikatnie nacinamy i zlewamy wrzątkiem na 10 sec. Następnie przelewamy zimną wodą, zdejmujemy skórkę, przekrawamy na ćwiartki, usuwamy gniazda nasienne i kroimy w kostkę.
Na oliwie przesmażamy cebulę pokrojoną w kostkę i przesmażamy. Dodajemy wstążki z cukinii, doprawiamy solą i pieprzem i chwilę smażymy.
Gotowe tagliatelle z cukinii wykładamy na talerz, posypujemy pomidorami concasse i posiekanym szczypiorkiem. Smacznego.

Tagliatelle z cukinii z pomidorami concasse i szczypiorkiemWpis zawierał lokowanie produktów marki Medipakiet Więcej informacji znajdziecie na stronie https://www.medipakiet.pl/

Komentarze