Jak spędzać czas wolny podczas samoizolacji?

Pora na nową rzeczywistość... 


Samoizolacja to czas, w którym mierzymy się z przeszkodami dnia codziennego. Zostaliśmy odcięci od miejsc pracy, rozrywki i życia towarzyskiego. 
Teraz nasze domy i mieszkania stały się miejscami w których pracujemy, uczymy się i ćwiczymy. Każdego dnia próbujemy zorganizować sobie dzień, szukamy zajęć którymi możemy wypełnić dłużący się czas. Warto w tym wszystkim szukać pozytywów i być dobrych myśli.


#zostańwdomu 

Obecną sytuację możemy wykorzystać i robić rzeczy, na które nie mieliśmy do tej pory czasu.
Warto zacząć od uporządkowania naszego otocznia. Przejrzyjmy i posprzątajmy naszą domową przestrzeń. Może odnajdziemy rzeczy, których szukaliśmy od dłuższego  czasu i pozbędziemy się tych, z którymi już dawno powinniśmy się pożegnać.

Jak zorganizować czas wolny i dalej się rozwijać? Będę gotować...

Jest tak wiele rzeczy, które możemy robić w zaciszu własnego mieszkania. Wszystko zależy od naszych zainteresowań i tego co sprawia nam  przyjemność. Możemy zacząć gotować i podszkolić swój warsztat kulinarny. Warto eksperymentować z potrawami, na które wcześnie nie mieliśmy czasu. To dobry moment, aby zmotywować pozostałą część domowników do wspólnego gotowania. W kuchni możemy spędzić kreatywnie czas i wymieniać się doświadczeniami oraz lepiej poznać nasze gusta kulinarne.


A jak już to wszystko ugotujemy...

Wspólne spędzanie czasu przy filmie czy serialu to świetna opcja na wieczory. Do tego kieliszek wina i dobre przekąsi. Relaks w tym wydaniu po prostu nam się należy. Możemy również przeglądać stare zdjęcia i przywołać miłe wspomnienia ze wspólnych wyjazdów i wakacji.
Warto sięgnąć po gry planszowe i rozegrać partyjkę w szachy, warcaby, bierki, a nawet ułożyć domino.

Lektura, kieliszek wina i czas dla siebie.

W domowej przestrzeni dobrze mieć swoje ulubione miejsce. oże nim być wygodny fotel, kanapa leżak na balkonie. Miejsce w którym możemy się zrelaksować i pobyć po prostu z samym sobą. Do tego dobra lektura i kieliszek wina. Takie momenty są nam potrzebne, aby doładować się zdrową energią.


#będziedobrze

Jak już to wszystko się skończy, a kiedyś w końcu to się stanie. Wrócimy do swoich światów. Będziemy mądrzejsi o doświadczenia. Docenimy to, na co do tej pory nie zwracaliśmy większej uwagi. Zaczniemy żyć pełnią życia, a każdy kolejny dzień będzie stawiał przed nami nowe i ekscytujące wyzwania. KONKURS

Marka Portada wspiera akcję #zostańwdomu i przygotowała dla Was ciekawy konkurs ze  świetnymi nagrodami. Między innymi do wygrania: konsola Sony Playstation, vouchery na zakupy i zestawy win Portada.
Zachęcam Was do wzięcia udziału. Pokażcie jak kreatywnie spędzacie czas  w domu.
Konkurs odbywa się na FB [LINK] i tam znajdziecie wszystkie szczegóły oraz regulamin.Wpis zawierał lokowanie produktów marki Portada. Więcej informacji i pełen asortyment  znajdziecie na stronie www.portada.com.pl

Komentarze